Aktualności

Kontakt

Adres koła do korespondencji: Rejonowe Koło Pszczelarzy w Bełchatowie 97-415 Kluki, Osina 98A Telefony: Prezes Józef Olejniczak: 601-238-027 Wiceprezes Józef Stanisławski: 665-698-012 Wiceprezes Andrzej Florczyk:… Czytaj więcej »Kontakt

Leki

LISTA LEKÓW DO ZWALCZANIA WARROZY ZAREJESTROWANYCH W POLSCE i refundowanych przez ARiMR. Nazwa leku i substancja lecznicza Forma leku Cena jednostkowa (w zł za opakowanie)… Czytaj więcej »Leki

Relacja z Regionalnego Święta Pszczelarzy „Ziemii Piotrkowskiej”

  • admin 

19.08.2018 roku w Radomsku odbyło się Regionalne Święto Pszczelarzy „Ziemii Piotrkowskiej”. Impreza rozpoczęła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 na ul. Świętej Jadwigi poczęstunkiem i spotkaniem wszystkich przybyłych na tę uroczystość. Następnie przy marszach granych przez Orkiestrę Dętą z Kamieńska 10 pocztów sztandarowych oraz pszczelarze i ich rodziny pomaszerowali do Kościoła na ul. Piastowską, gdzie została odprawiona Msza Św. w intencji pszczelarzy i ich rodzin. Czytaj więcej »Relacja z Regionalnego Święta Pszczelarzy „Ziemii Piotrkowskiej”

„Święto Miodu” w Kocierzowy.

  • admin 

 

12 sierpnia 2018 roku Rejonowe Koło Pszczelarzy w Kocierzowy zorganizowało „Święto Miodu”. Mszę Świętą w intencji pszczelarzy i ich rodzin odprawił ks. Molenda. Uczestniczyło w niej 5 pocztów sztandarowych: Regionalnego Związku Pszczelarzy „Ziemii Piotrkowskiej”, RKP w Kocierzowy, RKP w Piotrkowie Tryb., RKP w Radomsku i RKP w Bełchatowie. W uroczystości wziął udział Prezes Naszego Koła Józef Olejniczak wraz małżonką Anną, a w poczcie sztandarowym wystąpili: Józef Stanisławski, Zbigniew Świątkowski i Zenon Gryś. Dalsza część uroczystości odbyła się w Pasiece Zarodowej.Czytaj więcej »„Święto Miodu” w Kocierzowy.

Relacja ze Święta Miodu i Obchodów 80-lecia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim

  • admin 

Otrzymaliśmy zaproszenie na Święto Miodu i Obchody 80-lecia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim, które odbyły się 22 lipca 2018 roku.

 

Poczty Sztandarowe na Święcie Miodu i Obchodach 80-lecia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim 2018

Czytaj więcej »Relacja ze Święta Miodu i Obchodów 80-lecia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim

Wykład Prof. zw. dr hab. Mariusza Gagosia „Choroby pszczół, a preparat VITAEAPIS”

  • admin 

W imieniu Zarządu zapraszamy wszystkich Pszczelarzy zrzeszony i niezrzeszonych na wykład Prof. zw. dr hab. Mariusza Gagosia. Tematem wykładu będzie „Choroby pszczół, a preparat VITAEAPIS”.

Prof. zw. dr hab. Mariusz Gagoś Kierownik Zakładu Biologii Komórki Instytutu Biologii UMCS w Lublinie

Wykład odbędzie się w niedziele 29.07.2018r.  o godz. 10:00 w Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, Plac Gabriela Narutowicza 1A, 97-400 Bełchatów.

Czytaj więcej »Wykład Prof. zw. dr hab. Mariusza Gagosia „Choroby pszczół, a preparat VITAEAPIS”