Wykaz pasiek produkujących matki pszczele, pakiety i odkłady pszczele 2018

województwo dolnośląskie

  1. 55-200 Oława, ul. Broniewskiego 13 – Migocki Stanisław (2017.04.20)
  2. 56-200 Góra, Kazimerczak Paweł – Pasieka Hodowlana (2017.05.08)
  3. 56-300 Milicz, ul. Kasztanowa 4 – Kokot Franciszek (2017.05.08)
  4. 56-416 Twardogóra, ul. Brzozowa 3 – Józefowski Marian (2017.06.01)
  5. 57-300 Kłodzko, Stary Wielisław 6 – Zaremba Henryk (2017.03.08)
  6. 57-300 Kłodzko, ul. Różana 22 – Gospodarstwo Pasieczne Sudecki Bartnik – Jacek Sieradzki (2017.05.31)
  7. 57-320 Polanica Zdrój, Chocieszów 3c – Salachna Bogumiła  (2017.06.01)

województwo kujawsko-pomorskie

  1. 86-070 Dąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie, ul. Strażacka 5A – Idziorek Hanna (2017.05.17)
  2. 86-141 Lniano, Lnianek, ul. Kościelna 53 – Wnuk Sławomir – Pasieka Hodowlana (2017.04.30)
  3. 87-617 Bobrowniki, Bobrowickie Pole 123 – Domagalski Dariusz (2017.03.31)
  4. 87-732 Lubanie, Lubanie 48A – Lambarski Janusz (2017.03.31)
  5. 87-801 Włocławek, ul. Nizinna 7 – Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie (2017.03.30)
  6. 87-811 Nasięgniewo, Nasięgniewo – Przybyszewski Grzegorz (2017.03.31)
  7. 87-853 Kruszyn, Humlin 10 – Szylar Sebastian (2017.03.30)
  8. 87-890 Lubraniec, Redecz Wielki – Stefaniak Edward (2017.03.30)
  9. 87-890 Lubraniec, Turowo 2 – Stankiewicz Adrian (2017.03.11)
  10. 88-100 Inowrocław, ul. Władysława Łokietka 9/82 – Gwóźdź Roman (2017.05.20)
  11. 88-140 Gniewkowo, Kępa Kujawska – Paul Tomasz (2017.05.07)
  12. 89-240 Kcynia, Studzienki Lisi Kąt 4 – Stanek Tomasz (2017.05.25)

województwo lubelskie

  1. 20-100 ul. Kazimierska 2 – Pasieka Hodowlana Istytutu Ogrodnictwa, Zakład Pszczelnictwa w Puławach (2017.03.23)
  2. 20-460 Lublin, ul. Franciszka Mileckiego 7 – Robak Wiesław (2017.05.02)
  3. 20-711 Lublin, ul. Laury 31 – Jasina Józef (2017.05.02)
  4. 21-020 Milejów, Starościce 137 – Dąbrowska Danuta (2017.04.08)
  5. 21-220 Siemień, Wola Tulnicka 55 – Chojak Stanisław (2017.05.10)
  6. 21-500 Biała Podlaska, Grabanów – Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli (2017.05.02)
  7. 22-100 Chełm, ul. Nowy Świat 10/49 – Liśkiewicz Zenon – Pasieka Hodowlana Depułtycze Królewskie (2017.04.07)
  8. 22-200 Włodawa, ul. Szmaragdowa 5 – Nieczypor Leszek Tomasz (2017.05.08)
  9. 22-234 Urszulin, Łomnica 8a – Walenciuk Radosław (2017.05.04)
  10. 22-417 Stary Zamość, Wierzba 74 – Czuwara Janusz (2017.04.13)
  11. 22-470 Zwierzyniec, Sochy 82 – Szawara Józef (2017.04.19)
  12. 22-500 Hrubieszów, ul. Grunwaldzka 29 – Grzeszczuk Rafał (2017.03.29)
  13. 22-500 Hrubieszów, ul. Leśna 24A – Grzeszczuk Mariusz (2017.03.29)
  14. 22-678 Ulhówek, Dyniska 8 – Lisiecki Tomasz (2017.04.10)
  15. 23-107 Strzyżewice, Pszczela Wola 1/24 – Janik Mieczysław (2017.04.07)
  16. 23-155 Zakrzew, Zakrzew 8 – Matacz Tomasz (2017.05.04)
  17. 23-210 Kraśnik, Al. Niepodległości 31/12 – Różyński Piotr (2017.04.14)
  18. 23-251 Dzierzkowice, Terpentyna 205 – Różyński Stanisław (2017.04.20)
  19. 23-400 Biłgoraj, ul. Kościuszki 99/19 – Blicharz Piotr (2017.03.07)
  20. 23-400 Biłgoraj, ul. Orzeszkowej Elizy 11 – Ryszard Czechowski (2017.03.28)
  21. 24-130 Końskowola, ul. Pożowska 8 – Pasieka Hodowlana POŻÓG – Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (2017.03.21)

województwo lubuskie

  1. 67-410 Sława, ul. Powstańców Śląskich 17c/3 – Chomiak Bazyli (2017.05.29)
  2. 68-208 Łęknica, ul. Dworcowa 3a/2 – Deka Wojciech (2017.03.29)
  3. 69-200 Sulęcin, ul. Jana Paska 68 – Dutkowiak Iwona i Remigiusz (2017.04.20)

województwo łódzkie

  1. 95-060 Brzeziny, ul. Strykowska 46 – Gładys Łukasz (2017.04.29)
  2. 95-060 Brzeziny, ul. M. Skłodowskiej 11 – Pieniążek Adam (2017.07.07)
  3. 97-545 Gomunice, Kocierzowy 1 – Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Sp. z o.o. Pasieka Zarodowa Kocierzowy
  4. 98-100 Łask, ul. Jodłowa 7/1 – Nowicki Kazimierz (2017.05.22)
  5. 98-275 Brzeźnio, Dębołęka 48 – Pasierb Artur (2017.06.19)

województwo małopolskie

  1. 30-623 Kraków, Kotsisa 31 – Pasieka Szeligów – Przemysław i Elżbieta Szeligowie (2017.04.04)
  2. 31-235 Kraków, ul. Głogowska 24/1 – Opoka Marian i Aleksandra (2017.06.22)
  3. 31-307 Kraków, ul. Stawińskiego 28 – Król Stanisław (2017.03.23)
  4. 32-005 Niepołomice, ul. Grunwaldzka 22 – Lubiński Zbigniew (2017.06.28)
  5. 32-075 Gołcza, Laski Dworskie 23a – Woźniak Jacek (2017.05.29)
  6. 32-120 Nowe Brzesko, Sierosławice 61 – Buczek Mieczysław (2017.06.13)
  7. 32-120 Nowe Brzesko, ul. Krakowska 58 – Adamek Wioletta (2017.06.12)
  8. 32-200 Miechów, os. Sikorskiego 16/9 – Piechowicz Zofia (2017.06.02)
  9. 32-422 Stadniki, Kędzierzynka 18 – Wójtowicz Agnieszka (2017.04.20)
  10. 32-764 Rzezawa, ul. Górska 9 – Sowa Andrzej (2017.06.12)
  11. 33-100 Tarnów, ul. Romanowicza 14 – Grzeszczuk Zygmunt (2017.06.12)
  12. 33-113 Wał-Ruda, Wola Radosławska 68 – Nasiadka Piotr (2017.06.12)
  13. 33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Grunwaldzka 45 – Czternastek Bronisław (2017.05.30)
  14. 33-331 Stróże, Stróże 235 – Pasieka Hodowlana Sądecki Bartnik (2017.05.07)
  15. 33-336 Łabowa, Nowa Wieś 109 – Sarata Zdzisław (2017.04.10)
  16. 34-113 Paszkówka, Paszkówka 248 – Czarniak Krzysztof (2017.06.08)
  17. 34-125 Sułkowice, ul. Racławicka 162 – Łysoń Tomasz (2017.05.23)
  18. 34-424 Czarny Dunajec, ul. Kmietowicza 177 – Klimowska Helena (2017.05.02)
  19. 34-424 Szaflary, Maruszyna, Osiedle Bukowa 41 – Bukowski Józef (2017.05.02)
  20. 34-424 Szaflary, Maruszyna, Osiedle Bukowa 41 – Bukowski Przemysław (2017.05.02)
  21. 34-623 Szczyrzyc, Pogorzany 49 – Gospodarstwo Pasieczne Miody Beskidzkie Żwirski Jerzy (2017.05.15)
  22. 34-642 Dobra, Dobra 145 – Leśniak Tadeusz (2017.05.31)
  23. 38-321 Moszczenica, Moszczenica 543 – Kret Edward (2017.05.28)

województwo mazowieckie

  1. 00-182 Warszawa, ul. Dubois 7/129 – Rybusiewicz Rober (2017.06.09)
  2. 05-800 Pruszków, ul. Helenowska 22/28 – Grzybkowski Leszek (2017.04.11)
  3. 05-800 Pruszków, ul. Helenowska 22/28 – Skonieczna Łucja (2017.04.11)
  4. 05-805 Otrębusy, ul. Łąkowa 9 – Walas Jan (2017.05.27)
  5. 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Piłsudskiego 61 – Szymański Zbigniew (2017.05.15)
  6. 08-108 Korczew, Szczeglacin 109 – Krawczyk Jerzy (2017.03.28)
  7. 08-110 Siedlce, ul. Akacjowa 57 – Maria Gembala – Pasieka Mellifera (2017.04.03)
  8. 08-110 Siedlce, ul. Gniewskiego 62B – Drygiel Agata (2017.03.29)
  9. 08-114 Skórzec, Teodorów 96 – Loc Krzysztof (2017.04.20)
  10. 08-300 Sokołów Podlaski, ul. Cicha 17 – Olędzka Krystyna (2017.05.08)
  11. 23-460 Józefów, ul. Biłgorajska 26 – Miciuk Dariusz (2017.05.29)
  12. 26-670 Pionki, ul. Kozienicka 28/50 – Bielicki Leszek (2017.04.26)
  13. 26-720 Policzna, Władysławów 40 – Pasieka Cegiełko – A.M. LIGUSTICA (2017.05.05)
  14. 27-100 Iłża, os. Zuchowiec 4/10 – Wiatrowski Krzysztof (2017.04.21 – do potwierdzenia)
  15. 27-300 Lipsko, ul. Spacerowa 65 – Ruszkiewicz Zofia (2017.04.21)
  16. 27-320 Solec, ul. Plażowa 17 – Pluta Leszek (2017.04.29)
  17. 27-350 Sienno, Tarnówek 60 – Mataczyński Andrzej Pasieka Hodowlana Arnia (2017.04.25)
  18. 96-315 Wiskitki, Popielarnia 50 – Rybczyński Krzysztof (2017.03.30)

województwo opolskie

  1. 46-211 Kujakowice Górne, Maciejów 8 – Dolina Stobrawy Sp. z o.o. Pasieka Zarodowa w Maciejowie
  2. 47-280 Pawłowiczki, Grudyna Wielka, ul. Leśna 313/2 – Lubak Agata (2017.05.16)
  3. 47-316 Gorażdże, Chorula, ul. Wolności 1 – Szpicki Lucjan (2017.05.02)
  4. 47-300 Krapkowice, Ściborowice, ul. Polna 7 – Piecuch Joachim (2017.05.05)
  5. 47-351 Ściborowice, ul. Polna 7 – Piecuch Kamil (2017.05.08)
  6. 48-303 Nysa, ul. K.E.N 48/10 – Pasieka Nyska Barć Andrzej Filipkowski (2017.05.01)
  7. 49-300 Brzeg, ul. Roweckiego 13/7 – Dyrda Zbigniew (2017.05.01)

województwo podkarpackie

  1. 33-112 Tarnowiec, ul. Sanguszki 13 – Wojtarowicz Stanisław (2017.06.12)
  2. 37-310 Nowa Sarzyna, ul. Konopnickiej 5/4 – Łukasik Edward (2017.04.04)
  3. 37-550 Radymno, ul. Jana Pawła II 3 – Olejarczyk Leokadia (2017.04.18)
  4. 37-560 Pruchnik, Węgierka 20 – Tetich Ewa i Grzegorz (2017.05.25)
  5. 37-700 Przemyśl, ul. Lwowska 32B/11 – Kilon Zdzisław (2017.05.25)
  6. 38-214 Bieździedza, Sieklówka 154 – Gałuszko Tomasz (2017.05.29)
  7. 38-230 Nowy Żmigród, ul. Dukielska 6 – Mroczka Jan (2017.05.10)
  8. 38-400 Krosno, ul. Prochownia 14 – Wojciech Pelczar – Pasieka Zarodowa (2017.03.31)
  9. 38-400 Krosno, ul. Wyspiańskiego 90 – Lech Arkadiusz – Pasieka Jagoda (19.05.2017)
  10. 38-484 Wróblik Szlachecki, Bzianka 131A – Ostrap Henryk (2017.05.04)
  11. 39-304 Czermin, Breń Osuchowski 196 – Flis Elżbieta i Kazimierz – Pasieka Hodowlana Wojtuś (2017.04.12)
  12. 39-304 Czermin, Czermin 1 – Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. w Krasnem – S.E.K. i Pasieka Zarodowa w Czerminie

województwo pomorskie

  1. 82-230 Nowy Staw, ul. Westerplatte 17 – Grabowski Franciszek (2017.05.08)
  2. 84-230 Rumia, ul. Nagietkowa 2 – Iwona Jamróz-Krzysztof i Jacek Krzysztof (2017.05.15)

województwo śląskie

  1. 32-545 Psary, ul. Modrzewiowa 12 – Niewiedział Jan (2017.05.08)
  2. 34-350 Cięcina, ul. Pogórze 20 – Tomiczek Maciej (2017.05.25)
  3. 41-150 Zabrze, ul. Gorzowskiego 4/5 – Wiaterek Jerzy (2017.05.22)
  4. 41-219 Sosnowiec, ul. Lenartowicza 66/92 – Sadło Grzegorz (2017.05.17)
  5. 41-250 Czeladź, ul. Przełajska 32 – Nowak Paweł (2017.05.17)
  6. 41-500 Chorzów, ul. 3 Maja 9/3 – Działo Henryk (2017.05.17)
  7. 41-704 Ruda Śląska, ul. Bytomska 41/3 – Cieśla Jerzy (2017.05.22)
  8. 42-110 Wąsosz Dolny, ul. Traugutta 179 – Freus Arkadiusz (2017.05.17)
  9. 42-200 Częstochowa, ul. Fieldorfa Nila 15/5 – Janeczek Eugeniusz (2017.05.13)
  10. 42-200 Częstochowa, ul. Pasteura 17/2 – Szymichowski Kazimierz (2017.05.12)
  11. 42-270 Kłomnice, Garnek, ul. Główna 12 – Lara Jerzy (2017.04.06)
  12. 42-440 Ogrodzieniec, ul. Paderewskiego 16 – Urbańczyk Henryk (2017.05.17)
  13. 42-690 Boruszowice, ul. Sosnowa 19 – Bolik Damian (2017.05.08)
  14. 43-176 Gostyń, ul. Pszczyńska 361 – Patalong Krzysztof (2017.05.10)
  15. 43-196 Mikołów, ul. Spyry 26 – Kalabis Seweryn (2017.05.10)
  16. 43-331 Dankowice, ul. Mickiewicza 2 – Nikola Sirakov (2017.05.22)
  17. 43-445 Dzięgielów, ul. Lipowa 20 – Kubeczek Krzysztof (2017.04.25)
  18. 43-516 Zabrzeg, ul. Spacerowa 13 – Londzin Wiesław (2017.05.22)
  19. 44-117 Gliwice, ul. Syriusza 22/16 – Postuła Zbigniew (2017.05.08)
  20. 44-280 Rudyłtowy, ul. Plebiscytowa 26B – Barnabas Adam (2017.05.22)

województwo świętokrzyskie

  1. 26-001 Mąchocice Kapitularne, Mąchocice Kapitularne – Szymczuch Ryszard – Gospodarstwo Pasieczne Ryś (2017.04.15)
  2. 26-025 Łagów, Stara Zbelutka 64 – Wótowicz Marta (2017.04.04)
  3. 27-400 Pińczów, Brześć 115 – MCHIRZ Sp. z o.o. Zakład w Brześciu (2017.04.03)
  4. 27-423 Bałtów, Pętkowice 54 – Guz Krzysztof (2017.04.21)
  5. 28-400 Pińczów, ul. Nowa 14 – Osińska Magdalena – Malinowa Pasieka (2017.04.03)
  6. 29-135 Radków, Radków 16a – Krotla Krzysztof (2017.05.19)
  7. 29-150 Krasocin, Oleszno, ul. Żelazna 6 – Boruszko Adam (2017.06.22)

województwo warmińsko-mazurskie

  1. 10-713 Olsztyn, ul. Księżycowa 8 – Wilde Maria (2017.04.08)
  2. 11-030 Purda, Silice 8 – Swat Stanisław (2017.07.08)
  3. 11-130 Orneta, ul. Warmińska 46 – Matula Zbigniew (2017.04.09)
  4. 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, Nawra 58 – Roman i Justyna Samulscy (2017.04.04)
  5. 19-300 Ełk, ul. Jagiełly 14 – Lutkiewicz Wojciech (2017.04.05)
  6. 19-400 Olecko, al. Zwycięstwa 10 – Pasieka Hodowlana KRiR Sp. z o.o. z/s w Parzniewie oddział w Olecku (2017.05.25)
  7. 19-400 Olecko, os. Siejnik II 3/1 – Naruszewicz Wioletta – Pasieka Hodowlana

województwo wielkopolskie

  1. 60-443 Poznań, ul. Czechowska 6 – Mrówka Maria (2017.04.18)
  2. 62-021 Paczkowo, ul. Średzka 21 – Kubiak Tomasz (2017.04.20)
  3. 62-040 Puszczykowo, ul. Wierzbowa 16 – Kociemba Wojciech (2017.03.30)
  4. 62-050 Mosina, Krosno, ul. Boczna 25 – Bangier Jerzy (2017.03.24)
  5. 62-067 Rakoniewice, Goździn 10 – Kaczmarek Ireneusz (2017.05.28)
  6. 62-067 Rakoniewice, Goździn 10 – Kazimierczak Łukasz (2017.05.09)
  7. 62-070 Dopiewo, ul. Leśna 44 – Pawelec Ryszard (2017.03.24)
  8. 62-200 Gniezno, Modliszewo 37 – Smaruj Wojciech (2017.04.20)
  9. 62-250 Czerniejewo, ul. Żeromskiego 3 – Kamiński Teofil (2017.05.26)
  10. 62-560 Skulsk, ul. Ilczyszyna 2 – Ciesielczyk Michał (2017.05.13)
  11. 62-571 Stare Miasto, Żychlin, ul. Jodłowa 7 – Jesiołowski Wojciech (2017.05.03)
  12. 62-590 Golina, ul. Kościuszki 17 – Lizik Dariusz (2017.05.29)
  13. 62-872 Godzisze Małe, Wolica 74a – Maślak Henryk (2017.06.29)
  14. 63-300 Pleszew, ul. Bolesława Śmiałego 14 – Sierociński Mirosław (2017.05.19)
  15. 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Mickiewicza 1/3 – Krzyżosiak Leszek (2017.04.09)
  16. 63-460 Nowe Skalmierzyce, Skalmierzyce, ul. Ostrowska 113a – Kubiak Hieronim (2017.06.20)
  17. 63-750 Sulmierzyce, ul. Miodowa 19 – Woszczyński Kazimierz (2017.05.24)
  18. 64-000 Kościan, Stare Oborzyska, ul. Dębowa 7 – Landzwojczak Jerzy (2017.05.16)
  19. 64-500 Szamotuły, Kąsinowo 48 – Zmitrukiewicz Wiesław (2017.03.31)
  20. 65-510 Konin, ul. Legionów 8/7 – Poprawski Michał (2017.04.07)

województwo zachodniopomorskie

  1. 70-781 Szczecin, ul. Brązowa 18/7 – Błaszków Tadeusz (2017.05.08)
  2. 72-420 Dziwnów, ul. Kościelna 49 – Wroński Mirosław (2017.05.17)
  3. 73-112 Stara Dąbrowa, Stara Dąbrowa 5B – Wojciechowski Grzegorz (2017.05.19)
  4. 73-115 Dolice, Kolin 8 – Krzysiek Jarosław (2017.05.27)
  5. 78-200 Białogard, ul. Moniuszki 2B – Furtak Jolanta i Antoni (2017.05.24)